*** Penzion Ceska hospoda /ubytovanie Jablonne v Podjestedi

Penzion Jablonne v Podjestedi Ceska hospoda
 
Penzion Česká hospoda - certifikovaný penzion ***, sa nachádza v obci Hermanice v Podještedí, 4 km od Jablonného v Podještedí, na úpätí Lužických hôr. Obec je na polovičnej ceste medzi Libercom a Českou Lípou v tesnej blízkosti nemeckých hraníc.

Jablonné v Podještedí ubytovanie Česká hospoda:
Penzion Česká hospoda je určený pre všetky vekové kategórie hostí, ubytovanie s deťmi aj bez detí, pre športovcov aj pre milovníkov prírody. Penzion Česká hospoda *** je umiestnený v dvoch kompletne zrekonštruovaných budovách, ktoré sú od seba vzdialené cca 500 metrov. V hlavnej budove sú reštaurácie / vnútorná a záhradná s pergolou, 13 izieb, bowling, tenisový kurt a detské ihrisko so záhradou.

Ubytovanie Jablonné v Podještedí penzion Česká hospoda:
V druhej budove (depandance) je 28 izieb, z toho je jedna izba bezbariérová, jedáleň na raňajky, bar a venkovné letné posedenie. Za objektom je veľká záhrada s ohniskom a s kúpaním. Za hlavnou budovou je malé uzamykateľné parkovisko. Centrálne uzamykateľné parkovisko pre cca 40 áut je na konci záhrady. Penzión ponúka nasledovné rekreačné a spoločenské aktivity: napr firemné školenia, jazykové kurzy, svadby, turistiku, cyklistiku, golf, relaxáciu v prírode.

Jablonné v Podještedí ubytovanie penzion Česká hospoda:
Zaujímavosťou je, že obidva objekty sú vykurované ekologickým tepelným čerpadlom systém voda - voda, kde voda je akumulovaná z hlbokých vrtov a vrátená späť do krajiny inými vrty. V priestore reštaurácie k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu cez WIFI pre zákazníkov s vlastnými notebooky. V jedálni je voľne umiestnený počítač s pevným pripojením k internetu. V prízemí depandance sú umiestnené dve antény WIFI pre bezdrôtové pripojenie pre Vaše notebooky. Garantovaný dosah pripojenia je v celom prízemí a 1. poschodí budovy.

Ubytovanie Jablonné v Podještedí penzion Česká hospoda:
Cca 20 km od penziónu Česká hospoda u mestečka Osečná sa nachádzajú "Lázne Kundratice". Sú to malé kúpele na liečenie pohybového ústrojenstva. Tu sa doobeda môžete zveriť do starostlivosti masérov a rehabilitačných pracovníkov. Po návrate do Českej krčmy na obed sa popoludní môžete túlať Lužickými horami prípadne si zahrať golf a večer posedieť na bowlingu.
Penzion Jablonne v Podjestedi Ceska hospoda - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Jablonne v Podjestedi Ceska hospoda - hotel má reštauráciuPenzion Jablonne v Podjestedi Ceska hospoda - V hoteli je biliardPenzion Jablonne v Podjestedi Ceska hospoda - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Jablonne v Podjestedi Ceska hospoda - možnosť pripojenia na internetPenzion Jablonne v Podjestedi Ceska hospoda - k dispozícii letná terasaPenzion Jablonne v Podjestedi Ceska hospoda - golfPenzion Jablonne v Podjestedi Ceska hospoda - akceptuje creditné karty VISAPenzion Jablonne v Podjestedi Ceska hospoda - akceptuje creditné karty JCBPenzion Jablonne v Podjestedi Ceska hospoda - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalPenzion Jablonne v Podjestedi Ceska hospoda - tenis - v blízkosti hotelaPenzion Jablonne v Podjestedi Ceska hospoda - krytý bazén v hoteliPenzion Jablonne v Podjestedi Ceska hospoda - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Jablonne v Podjestedi Ceska hospoda - Izby s vlastnou toaletouPenzion Jablonne v Podjestedi Ceska hospoda - Iybz sú vybavené televízorom